- Komerční sdělení -finance
DomůMoje psychologieTři signály, podle kterých poznáte, že se chce s vámi rozejít!

Tři signály, podle kterých poznáte, že se chce s vámi rozejít!

Už se vám někdy stalo, že jste se podívala na telefon, který už druhý den zíval prázdnotou a na displeji stále neblikala žádná SMS zpráva? A to v případě, že patříte k těm zadaným? Kašle na vás přítel jako na 50procentní slevu kabelek? Může to signalizovat blížící se rozchod!
Přestal říkat, že vás miluje!
Vzpomínáte si na ten moment, kdy jste slyšeli od vašeho drahého, že vás miluje? Pokud ne, zbystřete pozornost. Není správné, aby vám partner každý den říkal jak vás miluje, ale zároveň není správné, aby vám to neřekl, co je rok dlouhý. Možná od něj dennodenně posloucháte, že miluje vaše chlebíčky nebo zbožňuje jak dobře umíte uvařit kávu, ale se slovy „miluji tě“ skončil v době, kdy skončila studená válka. Uvědomte si, že nejste vlak, na který někdo nasedne a bude se v něm vést i bez lístku. Dříve či později ho může taková bezplatná jízda omrzet a přestoupí na jinou linku.

Kašle na vás?
Už jste se někdy vžili do role osoby, která ztroskotala na opuštěném ostrově a potřebovala jste být sama? Žádná Wifi, telefon či kontakt s okolním světem? A partner vás neviděl, nemluvil s vámi a ani jen nenapsal jednu zprávu? Kašle na vás jako vy na to, že v televizi dávají přímý přenos Zlatého míče? Pozor, dámy, možná to je signál, že mu nechybíte a nepotřebuje vás.

Netráví s vámi čas, i když může?
Znáte ten pocit, kdy vám i 90procentní sleva na oblečení nezvedne tlak a nepřinutí vás vstoupit do obchodu? Zažili jste stav, když jste chtěli být raději v agónii než s vaším partnerem? Zkuste si představit, že právě po takovém stavu touží váš partner. Vyhýbá se vám? Tráví veškerý čas s kamarády, na zápasech, trénincích nebo při herní konzoli? Vám se ozve jednou za rok, jen aby to nevypadalo, že si nevzpomene? Nediskutuje s vámi o žádném problému a stále se tváří, že je všechno v naprostém pořádku? Používá slova jako neřeš, nech tak nebo nepřeháněj? Dělá to i, když na zem přišla apokalypsa a vy ho na ni upozorňujete, ale on vám znovu tvrdí, že jeho to nerozhází a nic to není?

Pravdou je, že k vám partner jen není upřímný. Vždyť koho by nerozhodilo deset ran egyptských? Všechno toto jsou tedy jasné známky, že přestáváte být pro partnera „azylový dům“ a dříve či později přijde game over.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek