- Komerční sdělení -finance
DomůMoje psychologieJak zachránit vztah? Přečtěte si tyto tři rady

Jak zachránit vztah? Přečtěte si tyto tři rady

Brali byste tuto možnost nebo byste raději naložili na čtyřtonový kvádr ještě jeden stejné velikosti jen, aby se co nejdříve ponořil? V případě, že máte raději dřevo než kvádry, přečtěte si tři rady, jak zachránit váš vztah.

Znáte se jako bratr a sestra
Jste spolu 12 hodin denně a 7 dní v týdnu? Pokud ano, stopněte to! Možná jste si zvykli na svého partnera či partnerku a chcete s ním trávit nejvíc možného času, ale berte ohled na váš vztah. Samozřejmě, že si na sebe zvyknete a poznáte se dostatečně. Ale být spolu maximum času? To je chyba!

Tím, že se snažíte být partnerovi neustále v patách, nic nezlepšujete. Myslíte si, že si na sebe zvykáte a budujete důvěru? Pravdou je, že oba potřebujete především čas sami pro sebe. Pokud jste spolu příliš často, uberte. Ne o polovinu, ale spíše více než o polovinu! Může to opravdu zachránit vztah.

Sociální síť jako termit času
Víte co jsou termiti? Představte si, že sociální síť je dřevo. Vy jste termit, který jej tak často navštěvuje až se rozpadne. Kontrolujete vašeho partnera každou půl hodinu či hodinu? Necháváte se kontrolovat jako kdybyste byli dítě? Přece jste dospělá osoba a váš vztah musí být založen na důvěře.

Pokud vám partner věří, vypněte Facebook nebo odložte mobil na celý den. Předem to však partnerovi oznamte, abyste se nenašli náhodou večer na nástěnce mezi pohřešovanými osobami a užívejte si váš vlastní klid. Vždyť máte přece mysl, která vás může pobavit a určitě se doma najde něco, co bude prospěšnější než zbytečné sledování zda je partner online nebo ne.

Kamarádi jako autoři románů
Zná to určitě nejedna z vás. Kamarádi jsou vševědoucí. Vidí na sto kilometrů před sebe, mají sluch jako Superman a jsou nejlepšími vypravěči. Častokrát se však stává, že tyto předpoklady jsou jen výmysl. Ano je to tak! Většinou nemají žádné super schopnosti. Kdyby je měli víte o tom. Takže pozor! Spoléhejte se především na sebe a svůj instinkt.

Pokud se dozvíte, že váš partner byl na Měsíci, nechal se tam vystřelit na raketě a líbal mimozemšťana, zadržte dech a přemýšlejte. Byl by váš partner schopen něčeho podobného? Neznáte ho náhodou právě vy odzadu i odpředu?

Samozřejmě, kamarádi mohou mít pravdu a z vás se stanou ti oklamaní, ale co když uděláte chybu a váš vztah hodíte do drtiče odpadu? Nebudete toho litovat?

Zkuste se spoléhat hlavně na sebe!

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek