- Komerční sdělení -finance
DomůPro ŽenyCo si muži na ženách všimnou jako první? Možná budete překvapeny

Co si muži na ženách všimnou jako první? Možná budete překvapeny

Kouzlo prvního rande as ním i úplně prvního dojmu je nezaměnitelné. Říká se, že žena si na muži všimne nejprve oči. Na která místa však zabloudí jako první mužský pohled? Pokud si myslíte, že muži se dívají pouze na prsa a zadek, jste na velkém omylu. Víte, čeho si muži na ženách všimnou nejprve?
Tvář

Ať už jste štíhlá, při těle, vysoká nebo nízká, muži si jako první všímají vaši tvář. Od ní se totiž odvíjí jejich další zájem o navázání kontaktu s vámi. Prvořadými jsou oči, díky kterým dokážou zjistit, jaká je žena ve skutečnosti a zda má vůbec smysl začínat si s ní. Pohled ženy by měl být podle nich plný něžnosti, ale také zdravého sebevědomí, dobrosrdečnosti a chuti do života.

Rty

Říká se: „Usmívej se, protože nikdy nevíš, kdo se zamiluje do tvého úsměvu.” Rty jsou vášnivou součástí tváře, kterou mají muži chuť políbit. Jsou zářivým sluncem, které dokáže rozjasnit i deštivý den, protože se dokážou smát. Muži vaše rty prostě milují.

Záď

Dnes se už moc nenosí být až nezdravě štíhlou, do popředí vystupují ženy typu „krev a mléko“. S nimi také trend mít pevný a kulatý zadek. Možná neuvěříte, ale muže více zaujmou ženy s právě takovým typem hýždí, než ploché krasavice.

Dekolt

Pokud si myslíte, že vám muži doslova čumí na prsa pouze ze sexuálního hlediska, není to pravda. Vaše poprsí je přitahuje i kvůli tomu, že je symbolem ženskosti a mateřství.

Oblečení

Mužů na první pohled móda moc nezajímá, ale na to, co máte oblečené a jak to na nich působí si přece jen je třeba dát pozor. Určitě je neohromíte vulgárním či vyzývavým outfitem. Mužům stačí elegance a jednoduchost, která podtrhne vaše ženskost. A to nemusíte mít ani odhalené celé nohy či hluboký výstřih, protože muži rádi fantazírují o tom, co se skrývá pod šatami.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek