- Komerční sdělení -finance
DomůPro Ženy7 věcí, po kterých muži touží ve vztahu: Pravidelný sex a plný...

7 věcí, po kterých muži touží ve vztahu: Pravidelný sex a plný talíř nejsou všechno

Říká se, že ideální žena má neutuchající smysl pro humor, schopnost uvařit jakékoli jídlo na světě a chuť na sex kdykoli a kdekoli. Stačí jim opravdu tak „málo“ nebo po čem vlastně muži touží?
Buďte laskavá
Zní to jako klišé, ale muži touží, aby jim žena dala celé své srdce. Proč? Protože i oni mají často problém sdílet s ostatními svoji frustraci, strach či starosti. Touží po ženě, která bude laskavá, chápavá a bude vědět jak pracovat s jejich utajenou křehkou zranitelností. S tím ruku v ruce jde i něha a láska, o kterou si sice nahlas neřeknou, ale v hloubce duše po ní touží stejně jako ženy.

Ukažte, že má váš respekt
Jeden moudrý muž jednou řekl: „Ženy, chcete-li si udržet muže, neustále ho chvalte.“ Nemusíte to aplikovat na běžné rutinní činnosti jako například, když si po sobě umyje talíř, ale muži prostě respekt a obdiv potřebují. Hluboko v sobě mají zakořeněnou touhu být hrdiny. Nebojte se je poprosit o pomoc, budou se tehdy cítit důležitými a potřebnými.

Věnujte mu pozornost
Zatímco ženy většinou nemají problém mluvit o svých problémech, muži jsou v tomto směru skoupí na slovo. Pokud se však už rozmluví, potřebují, aby je žena poslouchala a věnovala jejich problémům dostatečnou pozornost. Pokud vidíte, že se nemůže vyjádřit, dávejte mu dotazy, tím mu pomůžete. Jednoduše, dejte mu najevo, že vám není lhostejné, jak se cítí a co právě prožívá.

Vytvořte mu domů
Ne nadarmo se říká dejte ženě dům, ona vám z něho udělá domov. Muži potřebují mít zázemí a místo, kde by se vraceli. Touží však i po tom, aby jim žena vytvořila domov. Nemusí to ale zahrnovat pouze teplou večeři a vyžehlené košile. Domů mu vytvoříte už i tím, že na něj večer budete čekat usměvavá a milující.

Dejte mu dostatek volnosti
Volnost je vzácné privilegium, které když někomu dopřejeme, budeme královsky odměněno. Ve vztahu to znamená dát tomu druhému prostor, aby mohl jít s kamarády na pivo, zasportovat si nebo odjet na víkend odpočinout si na chatu. I když fungujete jako dvojice, zachování si vlastní identity může vašemu vztahu jen prospět. Možná nakonec zjistí, že mu je u vás stejně nejlepší. Důležité je ovšem dát mu pocit, že si může dělat, co chce.

Pečujte o sebe
Může to znít povrchně, ale každý muž chce atraktivní ženu. Neznamená to ovšem skrývat se za tuny make-upu a extravagantní či vyzývavé oblečení. Důležitou je správná péče o sebe a snaha být ve všech okolnostech ženou. Není to jen o vzhledu, ale také o chování.

Důvěřujte a NEprověřujte
Důvěra je velmi křehká věc. Pokud ji ztratíte, je velmi obtížné získat ji zpět a ne vždy se to povede. Neustálé osočování a podezřívání muže velmi brzy přestane bavit a může to zajít až tak daleko, že si najde takovou partnerku, která nebude vidět nevěru za každým chlapským večerem v hospodě.

Už víte, po čem ti naši muži touží?

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek