- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJednoduché tipy a triky, které vám pomohou zkrášlit obývací pokoj

Jednoduché tipy a triky, které vám pomohou zkrášlit obývací pokoj

Obývací pokoj je momentálně centrem naší domácnosti. Lenošíme v ní, čteme si v ní dámský časopis, díváme v ní dobré filmy a setkáváme se v ní se všemi členy v domácnosti. Každý z vás byste určitě chtěl, aby obývací pokoj vypadal svěže, moderně a abyste se v něm cítili maximálně pohodlně. Pokud hledáte praktické tipy a triky, jak si zkrášlit obývací pokoj, pár jich pro vás máme.

Máme pro vás jednoduché tipy a triky, které vám ukáží jak si zkrášlit obývací pokoj:

Nové závěsy

Máte-li v obývacím pokoji dekorační závěsy, zkuste si do obývacího pokoje umístit zcela nové závěsy. Buď si pořiďte hotové závěsy, nebo si dejte ušít závěsy vám na míru z látky, kterou si vyberete a délky, kterou si určíte. Stačí si prohlédnout nabídku dekoračních látek v metráži a uvidíte, možná tam naleznete takovou látku, ze které si budete moci dát ušít závěsy.

Zaujmout vás může například samet. Je jemný na dotek, zjemňuje místnost a kromě toho, že se používá k výrobě závěsů, je vhodný i na čalouněný nábytek, dekorační polštáře či přikrývky. Krásné dekorační látky v metráži vám umožní vytvořit si originální závěsy, dekorační polštáře či třeba přikrývky. V nabídce ale určitě najdete i zmiňovaný samet.

Nové povlečení na dekoračních polštářích

Pokud nechcete měnit komplet celé dekorační polštáře, doporučujeme vám pořídit si velikostně vyhovující povlečení na dekorační polštáře. Doporučujeme vzorované, barevně neutrální povlečení zkombinovat s jemným pastelovým. Tato kombinace pěkně vynikne zejména nyní na jaře, ale také během léta.

Povlečení musí být příjemné na dotek, musí poskytnout maximální komfort jako sedačka s tím nejkvalitnějším molitanem.

Designová váza na polici

Nad obývací stěnou si montujeme většinou polici. Abyste si ale tento prostor zkrášlili, doporučujeme vám najít si a pořídit si novou designovou vázu, do které si umístíte umělé, sušené, nebo i čerstvé květiny. Doporučujeme barevně neutrální – šedou, bílou, béžovou designovou vázu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek