- Komerční sdělení -finance
DomůPro Ženy14 nepříjemností, které znají jen ženy

14 nepříjemností, které znají jen ženy

Rozepnutá podprsenka, bolestivé „jahodové dny“, hledání přírodní toalety či rituální holení nohou a zkulturování. Ani vám se nezdají tyto situace fér? Proč jen my musíme trpět při menstruaci a porodu? Pojďte si s námi zavzdychat i vy!

 1. Rozepnutá podprsenka

Známe to snad všechny, když se vám jen tak znenadání rozepne podprda. Nejprve to začne ve škole na tělesné, později vás zlobivé „cipuzdro“ zradí v práci, ve městě, v baru a v nejlepším případě doma. Výhodou je, pokud si ji dokážete zapnout zezadu, aniž byste si ji museli přetáčet. V opačném případě si to otočte rovnou na WC.

 1. Když vám partner použije pleťovou masku k jiným účelům

I vy si občas necháváte v chladničce speciální kosmetické „smíšeniny“ určené na pleť? A pak přijde Ferko a misku vylíže, myslí si, že to byl dezert. V tom případě ho raději upozorněte, ne vždy jsou všechny přísady jedlé.

 1. Flíček od krámů

V tom lepším případě malý zanedbatelný flíček na zadku, ale v tom horším obrovská krvavá kaňka, za kterou by se nemuseli stydět ani tvůrci Pachu Krve. Co na to? Jakýkoli předmět, který zakryje toto bloody faux pas. A ryýýýýýýýýýychlo domů!

 1. Strawberry days

Když nám je taaak hodně špatně, bolí nás břicho, návaly horka, zimnice, bolest hlavy a nebodaj ještě i žaludeční problémy. Každá žena je zažívá po svém, ale nikdy nic příjemného. Proto by se muži neměli moc divit, když je naše nálada jako na barometru.

 1. Rtěnka na zubech

Červená opět útočí! Ale tentokrát je to už slabší odvar v porovnání s předchozím případem. Stačí obyčejný kapesník a tento malér je fuč. Samozřejmě musíte o něm vědět.

lipstick-791761_1280

 1. Čerstvě nalakované a hned rozmazané nehty

Jak často se vám stalo, že jste si nalakovali nehty na nohou a za minutu jste si obuli pantofle? Pokud by v tom byl rychle schnoucí lak, žádný problém, ale pokud jste použili klasický, máte o zábavu postaráno.

 1. Make-up na halence

Takže takhle: nejprve obléct, pak namalovat! A při svlékání pozor! Hlavně, když si „naordinujete“ bílou halenku nebo rolák. Samostatná kapitola je, když hruď svého partnera často používáte jako polštářek.

 1. Každodenní odchlupování nohou

Koho to má bavit?! Neustále holit, depilovat či epilovat? Ještě, že máme i chladné zimy, kdy se chloupky alespoň sejdou a nikdo je nevidí.

beauty-743370_1280

 1. Porod

Uf. Minimálně 70 % žen touží být v porodní chvíli mužem. Ale ten pocit po tomto vyčerpávajícím aktu je nepopsatelný! Rodičky jistě znají.

 1. Kila navíc po těhotenství

Tak tohle by už konečně mohlo pochopit drsnější pohlaví. Ať si to nejprve vyzkouší a potom kritizují nějaké to kilečko navíc. Samozřejmě, že ne na každé si udělají tukové polštářky skladiště. Další důvod najet do posilovny!

pink-hair-855658_1280

 1. Nekomfortní čurání v terénu

Nejprve je problém najít vhodné místo, pak ostražitě sledovat, aby vás náhodou nenatočil zatoulaný dron, ale a samozřejmě mít po ruce kapesník. Pak už jen vydržet v podřepu pár minut.

 1. Věčně padající vlasy

I když vaše vlasy padají v normě (40 až 120 denně), při delší hřívě máte pocit, jako kdybyste měli zanedlouho oplešet. Vlasy na podlaze, v koupelně, v posteli na gauči a dokonce i v kuchyni! Rychlé řešení? Gumička a drdol!

 1. Vykládání těžkého kufru ve vlaku

Dlouhá cesta a vy potřebujete vyložit ve vlaku těžký kufr? Proto si raději vyhlédněte místa u silných a na pohled ochotných mužů. A pak už jen milý úsměv a kufr je vzhůru! Někdy z toho vzejde docela úspěšná seznamka.

 1. Každodenní zkulturování

My ženy se o sebe rády staráme. Ale pokud je čas vzácnost a nestíháme na sebe natřít ani denní fasádu se spirálou, zaúřaduje nervozita. V žádném případě však nepodceňujte odlíčení. Ranní rituál zkraťte, využijte pouze lehký make-up nebo pudr (podle ročního období) a rtěnku, která zvýrazní to nejpodstatnější.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek