- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyJaké aktivity můžete připravit svým dětem na letní prázdniny?

Jaké aktivity můžete připravit svým dětem na letní prázdniny?

Letní prázdniny jsou ještě poměrně daleko, ale většina dětí se už neumí dočkat krásného letního počasí, kdy budou moci trávit více času u vody, na zahradě, hraním si v exteriéru. Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Chce, aby volný čas trávilo rozumně a nestrávilo ho celé dny u počítače.

Chcete-li svým dětem připravit nezapomenutelné léto, jaké aktivity můžete připravit svým dětem na letní prázdniny?

Přihlaste je na letní jazykové tábory

Vzdělání je velmi důležité a proto zkuste své starší potomky přihlásit do letních jazykových táborů. Doporučujeme denní letní jazykové tábory na Slovensku, kdy dítě budete vozit přímo do těchto táborů a po skončení denního vzdělávání si je budete moci vyzvednout. Tyto tábory jsou určeny pro děti ve věku 4 až 12 let. Malé děti pochytí základy, starší děti se v něm budou moci zdokonalit. Samozřejmě, děti budou rozděleny podle věku.

Cizí jazyky pomáhají výrazně zlepšit naši budoucnost a platí to iu dětí.

Stanování

Během vaší dovolené zkuste s dětmi naplánovat stanování. Určitě máte své oblíbené místo, kemp, kde byste chtěli jít, ale dosud jste neměli tuto možnost. Stanování byť jen na jednu noc se bude dětem líbit. Představa trávení noci v přírodě je pro mnohé, zvláště větší děti, zážitek. Před stanem si můžete vytvořit vlastní kemp, kde si navaříte chutné jídlo a upečete si špekáčky.

Ideální, pokud upřednostníte kempy, kde jsou i sociální zařízení, ale i stanování v přírodě mimo civilizaci má své kouzlo.

Míčové hry

Cílem rodičů je odtrhnout děti od obrazovek mobilů a od počítačů. Zkuste to třeba i míčovými hrami. Zkoušejte různé míčové hry na zahradě, hrajte s dětmi turnaje. Děti jsou přirozeně soutěživé a takové aktivity se jim budou jistě líbit.

Kromě těchto aktivit doporučujeme malování s pomocí palet na malování, jízdu na kole, bláznění na trampolíně a koupání v bazénu či v přírodní nádrži.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek