- Komerční sdělení -finance
DomůMoje psychologieJak překonat, že vás odkopl kvůli jiné? Stačí provést tyto změny

Jak překonat, že vás odkopl kvůli jiné? Stačí provést tyto změny

Překonali jste rozchod, který jste nechtěli? A teď se kousáte myšlenkou „proč vás odkopl kvůli jiné“? Bojíte se, že jste zkažená pračka a partner si našel proto jinou, protože už dobře neperete? Myslíte si, že jste nyní odsouzena k životu v mnišském řádu? Nebojte se, nic není ztraceno. Udělejte tyto změny a zaručeně po vás půjde i bývalý jako pes po slanině!
Vyčistěte si od něj mysl

Už několik dní vyžíráte chladničku, otevíráte láhev za láhví a díváte se jeho profil na Facebooku jako psychopatka? Ptáte se, proč vás odkopl a sama si neumíte odpovědět? Bylo to vaším chováním, trapným humorem nebo tím, že se začal s vámi nudit?

Nepřemýšleli jste se nad tím, že váš bývalý byl jen osel a vůbec nebyl ten pravý či levý? Určitě tomu tak muselo být. Kdyby byl vhodný partner, nerozešel by se s vámi až poté, co jsi našel jinou. Ve skutečnosti je to jen osel, na kterého jiná somarica „zahíkala“. Takže se našli a vy si můžete užívat, že nepatříte do jejich plemene. Čili je na čase ukázat jim, že je nepotřebujete řešit.

Zahoďte hloupé myšlenky, nadopujte se pozitivní energií a sebevědomím. Vyražte mezi lidi a poznejte někoho nového. Přestaňte plakat u jeho fotek a raději je zahoďte. Nepřipomínejte si bývalého, ale zatněte zuby a zvedněte hlavu a vytlučte ten klín z hlavy. Pokud se to nepovede, možná pomůže nový klín. Přece klín se klínem vybíjí!

Přestaňte žárlit na jeho nový vztah

Posloucháte od známých jak rychle zapomněl, když si na Facebook za den přidal deset fotek s jeho novou? Trápíte se, proč jsi s vámi přidal fotku jednou za rok a to jste byla na ní otočená zády? Nezoufejte. Možná je jen ta jeho nová posedlá sociálními sítěmi a focením. Snad si nemyslíte, že je důležitý počet fotek nebo zážitků. Ať si spolu udělají i kurz Photoshopu. Nežárlete na to! Raději se věnujte sobě.

Máte pár kilo navíc nebo vám narostly nad rtem vousy? Rychle nahoďte dietní režim, obarvěte si vlasy a přečtěte nějaké vtipné knihy. Nainfikujte se entuziasmem a užívejte si, že jste zdravá a můžete žít dlouhý život. Ne každý má takové štěstí jako vy. Vezměte tedy rychle osud do vlastních rukou a nesmuťte za bývalým. Buďte si jistá, že pokud vás bývalý potká a vy budete vypadat tip-top, zaskočí ho to. Časem se mu jeho drahá možná zunuje a pak poběží za vámi, protože vás uvidí jak jste šťastná a vy mu zabouchnete dveře před nosem. Určitě ho to bude víc skřít, než byste měli před ním testovat zda vám fungují slzné kanálky.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek